Puchar Zarządu Koła SELEKT Lublin - IV Memoriał im. Mirka Skibińskiego

Dnia 31 stycznia 2016 odbyły się Towarzyskie Zawody o Puchar Zarządu Koła Selekt z Lublina - IV Memoriał Mirka Skibińskiego

Tym razem imprezę zorganizowano na zalewie KRAŚNIK- BUDZYŃ, pomimo bardzo niekorzystnych warunków pogodowych padającego deszczu, śniegu i silnego wiatru pokrywa lodowa miała ponad 20 cm i  była na tyle gruba że udało się przeprowadzić zawody wędkarskie, które trwały jedna czterogodzinną rundę.

W zawodach udział wzięli zawodnicy z koła SELEKT Lublin oraz na specjalne zaproszenie stawili się wędkarze z zaprzyjaźnionych kół z  FŁT Kraśnik i Koła nr 8 Annopol.

Z Naszego koła wystartowała drużyna w składzie:

• Władysław Gnaś k.
  • Stanisław Gontarz
  • Jan Miałkowski
  • Krzysztof Stróżak

Na zakończenie zawodów organizatorzy zorganizowali ciepły poczęstunek oraz rozgrzewające napoje podczas którego w ramach podziękowania za udział w zawodach wręczono statuetki pamiątkowe kapitanom drużyn oraz podsumowano wyniki zawodów i wręczono puchary najlepszym zawodnikom.

A wyniki kształtują się następująco:

1. Piotr Lechowski - FŁT Kraśnik
  2. Krzysztof Stróżak - Koło nr 8 Annopol
  3. Piotr Stefanek - FŁT Kraśnik

Gratulujemy zwycięzcom i dziękujemy kolegom z koła SELEKT z Lublina za zaproszenie.