22 listopad- zebranie sprawozdawczo-wyborcze

W niedzielę 22 listopada 2016 roku w Annopolu odbyło się sprawozdawczo-wyborcze zebranie Koła PZW nr 8 Annopol, podczas, którego wybrano nowego Prezesa Koła, Członków Zarządu Koła, Członków Komisji Rewizyjnej oraz Delegata na zjazd okręgu.

Nowym Prezesem Koła Nr 8 Annopol został Grzegorz Kamola, który wygrał większością głosów z Tadeuszem Bieńkiem Prezesem starającym się o reelekcję – Gratulacje!!!

Na członków zarządu przez głosowanie zostali wybrani :

Krzysztof Stróżak, Jacek Węska, Krzysztof Borkowski, Marcin Bernat, Marceli Targos, Władysław Gnaś.

Delegatem na zjazd okręgu został Jacek Węska.

Ponadto wręczono odznaczenia, które otrzymali:

Jacek Węska – srebrna odznaka oraz Tadeusz Bieniek – zasłużony dla Lubelszczyzny.

Rozdano również puchary i dyplomy za zajęcie I, II i III miejsca w GRAND PRIX Koła oraz podziękowania członkom koła za zaangażowanie, działalność na rzecz Koła a także za reprezentowanie za zawodach promujących Koło nr 8 Annopol.

Wędkarzem roku został Krzysztof Borkowski zajmując I miejsce na II miejscu uplasował się Marceli Targos, który otrzymał również puchar za najdłuższą rybę a III miejsce zajął Marcin Bernat – GRATULACJE!!!